MENU
Jesteś tutaj: SPRZĘT AUDIO DLA DOMU / ZESTAWY STEREO / PIONEER VSX-932 POLK AUDIO Signature S50 + GRATIS

PIONEER VSX-932 POLK AUDIO Signature S50 + GRATIS

Waga:45.00kg
Producenci: PIONEER

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

 • Opis
 • Komentarze
 • Zapytaj o produkt
 • Poleć znajomemu

Opis

 

 

Amplituner, który może obsługiwać kompletny zestaw głośników Dolby Atmos - z głośnikami przednimi, środkowymi, Surround i high oraz dwa niezależne subwoofery - nie musi kosztować majątek. VSX-932 posiada wszystkie konieczne dekodery i siedem mocnych stopni wyjściowych w ekskluzywnej technologii Direct Energy firmy Pioneer, która minimalizuje zużycie prądu i ciepło opadowe. Dzięki funkcji Reflex Optimizer możliwe jest, przy użyciu pośrednio emitujących głośników Atmos Enabled, uzyskanie przekonywującego brzmienia z otulającą atmosferą i trójwymiarowo precyzyjnie zlokalizowanymi efektami. Zgodnie ze swoimi możliwościami w technologii Surround VSX-932 jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię wideo. Jego cztery wejścia HDMI wspierają 4K/4:4:4/60p/24bit z rozszerzeniami w zakresie przestrzeni barw i dynamiki HDR10, Dolby Vision i BT.2020. Wsparcie odtwarzania strumieniowego wysokiej rozdzielczości oraz DSD uzupełniają zintegrowane serwisy multimedialne Tidal, Spotify, Deezer i TuneIn-radio internetowe, WiFi, AirPlay, Bluetooth. Po przyszłej aktualizacji oprogramowania urządzenia, także zintegrowana technologia odtwarzaczy multimedialnych Chromecast i PlayFi. A ponieważ muzyki nie zawsze chcemy słuchać tylko w salonie, VSX-932 może stać się, dzięki FireConnect, centrum sieci Multi Room obejmującej cały dom. Odpowiednie głośniki Multi Room są w ofercie Pioneer i innych producentów, ponieważ FireConnect jest otwartym standardem i tym samym najlepiej odzwierciedla dewizę firmy Pioneer – we wszystkich dziedzinach stale oferować najlepszą rozrywkę przy maksymalnej swobodzie.

Dwupasmowe Wi-Fi i Bluetooth

Pasma 5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi zapewniają stabilne połączenie bezprzewodowe podczas transmisji strumienia dźwięku z telefonu, laptopa i komputera stacjonarnego. Aplikacja zdalnego sterowania Pioneer Remote App gromadzi muzykę na urządzeniu oraz na podłączonych do sieci urządzeniach przechowujących i udostępnia ją w postaci łatwej do nawigacji biblioteki, która daje dostęp do usług transmisji strumieni dźwięku. Technologia bezprzewodowa Bluetooth służy również do wygodnej transmisji dźwięku opartego na aplikacji do własnego systemu rozrywki.

Aplikacja Pioneer

Aplikacja Pioneer Remote App na iPad/iPhone/ iPod lub smartfon Android umożliwia sterowanie bezprzewodowym głośnikiem i odtwarzaniem materiałów zapisanych w telefonie. Można również wybierać internetowe stacje radiowe lub odtwarzać utwory z własnego serwera sieciowego.

Bezprzewodowy system multiroom

Ten produkt obsługuje technologię FireConnect firmy Blackfire Research. FireConnect to stabilny protokół bezprzewodowy, który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego urządzenia audio w pomieszczeniu - od gramofonu, po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowym głośniku MRX, znajdującym się w innym pomieszczeniu, kończąc.

Obsługa Dolby Atmos do 3.2.1 kanałów

Obsługa do wersji 3.1.2kan. Dolby Atmos. Wzmacniacz Surround, opracowany przez Dolby Laboratories, Inc., to technologia wirtualnego głośnika, oparta o funkcję HRTF. Dzięki DSP wirtualne głośniki przestrzeni dają dźwięki, jakie zwykle pochodzą z głośników z dźwiękiem przestrzennym. 3.1.2kan. poszerzono wirtualnie do 5.1.2kan. aby stworzyć wrażenie pola dźwięku przestrzennego 3D. Nawet osoby, które mają problemy z instalacją tylnych głośników, mogą korzystać z różnych formatów audio w szerokim polu dźwiękowym, dzięki wzmacniaczowi Surround oraz Dolby Atmos.

DTS:X

DTS:X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który podnosi na nowy poziom audio bazujące na obiektach, tworząc nowe, wciągające i interaktywne doznania audio. Nie jest wymagane specjalne ustawienie głośników, ponieważ DTS:X automatycznie dostosowuje się do istniejących kanałów i systemów głośników. Zanurz się w dźwiękach, które są niezwykle bogate i brzmią, jakby były słuchane na żywo.

Room Optimizer

W głośnikach pracujących z Dolby Atmos, wysoki dźwięk kierunkowy z urządzenia odbija się od sufitu, zaś niski trafia bezpośrednio do uszu odbiorcy. Te różne ścieżki powodują przesunięcie fazowe, przez co zmniejsza się komfort odbioru dźwięku. Reflex Optimizer, w którym zastosowano technologię Phase Control, reguluje to przesunięcie i usprawnia lokalizację dźwięku obiektu, dostosowując częstotliwości do głośników podłogowych, tworząc w ten sposób idealne środowisko odtwarzania dźwięków.

HDR

Obsługuje opcję pass-through dla HDR10 oraz Dolby Vision. Dzięki podłączeniu urządzenia źródłowego można na kompatybilnym wyświetlaczu przeglądać filmy w najnowszych standardach wideo. Dodatkowo terminale HMDI obsługują 4K, BT.2020, oraz HDCP 2.2, a więc bez problemu można przejść na nowsze urządzenie.

Wbudowany Chromecast

Posiada wbudowany chromecast, dzięki czemu można za pomocą urządzenia mobilnego strumieniować do głośnika ulubioną muzykę, stację radiową lub podcast. Sterowanie dźwiękiem jest możliwe z każdego miejsca w domu, za pomocą aplikacji uruchamianej na chromecast, pracującej na urządzeniu mobilnym – smartfon z Android, iPhone, iPad, tablet, laptop z Windows, Mac i na Chromebook. Aplikacje uruchamiane na chromecast są dostępne na stronie g.co/cast/audioapps. Znak towarowy Wbudowanego chromecast jest własnością Google Inc.

DTS Play-Fi

DTS Play-Fi strumieniuje bezprzewodowo dowolną zawartość audio z dowolnego kompatybilnego urządzenia mobilnego, na system audio kompatybilny z DTS Play-Fi, dzięki czemu możesz w domu stworzyć system multi-room. Dzięki aplikacji DTS Play-Fi, w tym samym momencie można strumieniować różne źródła na różne głośniki.

 

 

Specyfikacja techniczna:

- Kanały: 7

- Typ wzmacniacza: Direct Energy

- 130 W/kan (6 ohm, 1 kHz, tHD 1.0 %, 1kan)

- Dolby Atmos (dla 3.1.2 kan - po aktualizacji dostępnej wkrótce)

- Dolby Surround (po aktualizacji dostępnej wkrótce)

- DTS: X/DTS Neural:X

- Reflex optimizer

- Dolby TrueHD/Dolby Digital plus

- DTS-HD Master Audio/DTS-HD High resolution Audio/DTS 96/24/DTS-Es/DTS-HD Express

- Odtwarzanie dysków DSD (SACD) przez HDMI (2.8 mHz/5.1ch, 2kan)

- Digital core Engine with cirrus logic (Quad core) x1

- 384 kHz/32-bit DAC (AK4438)

- HDMI Audio Return Channel (Arc)

- Autokalibracja MCACC

- Kontrola fazy Subwoofer EQ

- Advanced sound retriever (2 kanały)

- Zaawansowane tryby surround: Cassical, Unplugged, Entertainment show, Drama, Advanced Game, Action, rock/pop, sports, Extended stereo, Extended mono, front stage surround Advance

- Transmisja sygnału Ultra HD z HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4/24-bit, 4K/24p/4:4:4/36-bit, 4K/60p/4:2:0/36-bit)

- Kompatybilny z HDR10 i BT.2020

- Kompatybilny z Dolby Vision

- Skalowanie do Ultra HD (1080p 4K)

- 3D Ready (Blu-ray, TV i konsole)

- Deep colour (36-bit), “x.v.colour”

- Kompatybilny z technologią multiroom fireconnect

- Wbudowany Chromecast

- DTS play-fi ready

- Apple Airplay

- Spotify, TIDAL, Deezer

- Radio internetowe TuneIn

- Odtwarzanie plików Hi-res Audio z USB/sieci do 192 kHz/24-bit ALAC, AIFF, FLAC, WAV 5.6/2.8 MHz DSD (oprócz Wi-Fi)

- Dolby TrueHD (przez USB)

- Wbudowane Wi-fi

- Bluetooth (Versja: 4.1, profile: A2DP/AVRCP, kodek: SBC/AAC)

- Współpraca z aplikacją sterującą Pioneer Remote App (ios/Android)

- Menu ekranowe

- Automatyczne wyłączenie w trybie HDMI Standby Through

- Tuner radia FM/AM z pamięcią 40 stacji

- Funkcja Sleep Timer

- Prosty pilot sterowania

- USB x1 dla pamięci USB

- Gniazdo mikrofonu autokalibracji

- Audio-in (mini stereo Jack)

- Słuchawkowe

- Wejście HDMI x4 (możliwość przypisania)

- Wyjście HDMI x 1

- Gniazdo sieciowe

- Gniazdo USB

- Cyfrowe wejście koaksjalne (możliwość przypisania)

- Cyfrowe wejście optyczne (możliwość przypisania)

- Subwoofer pre-out x2

- 7 par gniazd głośnikowych

- Wejście Phono MM

- Gniazdo anteny FM/AM

- Zasilanie: AC 220-240 V, 50/60 Hz

- Pobór mocy praca/czuwanie: 480 W / 0.15 W

- Wymiary: 435 x 173 x 320.5 mm

- Masa: 8,8 kg

 

 

 

DOSTĘPNE KOLORY AMPLITUNERA: SREBRNY

 

POLK AUDIO Signature S50 Kolumna głośnikowa podłogowa

 • Zbudowany w celu zapewnienia dużego wrażenia przestrzennego dźwięku kinowego w zaciszu własnego salonu. Seria Signature kontynuuje tradycję amerykańskiego Hi-Fi. Posiada certyficat Hi-Res, dynamiczne i zbalansowane przetworniki, głośniki wysokotonowe wykonane z Tyrelenu, membrany wzmocnine miką, precyzyjne zwrotnice, antywibracyjne maskownice z magentycznimi zaczepami, nierezonujące obudowy z MDF oraz technologią PowerPort. Wszystkie te elementy zapewniają zupełnie nową jakość filmów i muzyki.
 • ciesz się bogatym, czystym, pełnozakresowym dźwiękiem filmów, telewizji i muzyki dzięki nowej matrycy akustycznej Dynamic Balance firmy Polk
 • 1" wysokotonowy głośnik wysokotonowy z Tyrelenu dla krystalicznie czystych wysokich częstotliwości. Doskonale odtwarza najnowsze pliki audio o wysokiej rozdzielczości.
 • 2 x 5,25” membrany polipropylenowe wzmacniane micą o niskim zniekształceniu, dla czystego basu, lepszej liniowości i dynamicznego zakresu średnich częstotliwości.
 • ekskluzywna technologia Polk Power Port zapewniająca większy, bardziej uderzający bas.
 • wymiary produktu: 260 x 950 x 279 mm

SPECYFIKACJA

 • Moc ciągła / chwilowa: 110 / 150 W
 • Zalecana moc wzmacniacza: 20-150W
 • Głośnik niskotonowy: 2 x 5,25"
 • Głośnik średniotonowy:
 • Głośnik wysokotonowy: 1 x 1"
 • Impedancja: 8 Ω
 • Konstrukcja: system 2-drożny Bass Reflex
 • Pasmo przenoszenia: 33-40 000 Hz
 • Skuteczność: 89 dB
 • Wymiary: wys.950 x szer.260 x gł.279 mm

DOSTĘPNE KOLORY KOLUMN:

 

CZARNY

BIAŁY

UWAGA

DO ZESTAWU GRATIS OTRZYMASZ, ZASILANE 4 BATERIAMI AA (brak w zestawie), RADIO AM/FM FIRMY M-AUDIO

 

 

ORAZ

 

PRZEWÓD 2RCA-2RCA BOWI MRS-105

 • przewód audio RCA-RCA MRS-105 zapewnia wysoką jakość dźwięku w przystępnej cenie
 • wyraźna redukcja strat sygnału dzięki gęstemu ekranowaniu oraz dużemu przewodnikowi
 • solidne wtyki zapewniają odpowiednią jakość połączeń
 • długość: 1,5m

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Kategorie
Promowane