MENU
Jesteś tutaj: SPRZĘT AUDIO DLA DOMU / ZESTAWY STEREO / PIONEER SX-N30AE POLK AUDIO Signature S50 STEREO

PIONEER SX-N30AE POLK AUDIO Signature S50 STEREO

Waga:45.00kg
Producenci: PIONEER

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

 • Opis
 • Komentarze
 • Zapytaj o produkt
 • Poleć znajomemu

Opis

 

 Dzięki mocnemu wzmacniaczowi 2x110 W, wyrafinowanym możliwościom połączeniowym dla tradycyjnych i nowoczesnych źródeł dźwięku, SX-N30AE jest idealnym sercem dla Twojego zestawu muzycznego. Nawet jeśli nie posiadasz dodatkowych urządzeń źródłowych oraz nie masz pokaźnej kolekcji muzyki, ten odtwarzacz zapewni Ci wirtualny dostęp do muzycznego świata za jednym dotknięciem pilota. Wszystko dzięki dostępowi do serwisu Spotify, Tidal i Deezer oraz darmowego radia internetowego TuneIn, którym możesz sterować z intuicyjnej aplikacji mobilnej na swoim smartfonie Android lub iOS. Możesz też odtwarzać muzykę z mobilnych urządzeń przez technologię: Bluetooth, wbudowany Chromecast i DTS PlayFi. SX-N30AE oferuje zarówno analogowe, jak i cyfrowe wejścia, którymi podłączysz np. telewizor, konsolę do gier czy dekoder cyfrowy. Ponieważ nigdy nie wiadomo dokładnie, co przyniesie przyszłość, SX-N30AE możesz samodzielnie zaktualizować, gdy pojawi się dostępne nowe oprogramowanie.

 

Ten produkt obsługuje FlareConnect. FlareConnect to stabilny protokół bezprzewodowy który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego produktu audio w pomieszczeniu - od odtwarzacza płyt winylowych po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowych głośnikach, znajdujących się w innym pomieszczeniu i podłączonych do domowej sieci.

Dostępne są, jako opcja, głośniki MRX-3 oraz MRX-5.

 Urządzenie oferuje nieograniczony zasób muzyki, sportu, programów publicystycznych i wiadomości z internetowych stacji radiowych i serwisów muzycznych, w tym Spotify®, TuneIn, TIDAL, i Deezer.

Korzystaj z funkcji sieciowych, na przykład strumieniowania audio, za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia LAN. Wbudowany moduł Wi-Fi obsługuje kanały w częstotliwości 5 GHz oraz 2,4 GHz dzięki, czemu transmisja plików audio jest stabilna i niezakłócona.

Technologia bezprzewodowa Bluetooth® umożliwia łatwe strumieniowanie utworów muzycznych z kompatybilnych urządzeń. Produkt ten posiada profile A2DP/ AVRCP, obsługujące kodeki SBC/AAC.

Posiada wbudowany chromecast, dzięki czemu można za pomocą urządzenia mobilnego strumieniować do głośnika ulubioną muzykę, stację radiową lub podcast. Sterowanie dźwiękiem jest możliwe z każdego miejsca w domu, za pomocą aplikacji uruchamianej na chromecast, pracującej na urządzeniu mobilnym – smartfon z Android, iPhone, iPad, tablet, laptop z Windows, Mac i na Chromebook. Aplikacje uruchamiane na chromecast są dostępne na stronie g.co/cast/audioapps. Znak towarowy Wbudowanego chromecast jest własnością Google Inc.

 DTS Play-Fi strumieniuje bezprzewodowo dowolną zawartość audio z dowolnego kompatybilnego urządzenia mobilnego, na system audio kompatybilny z DTS Play-Fi, dzięki czemu możesz w domu stworzyć system multi-room. Dzięki aplikacji DTS Play-Fi, w tym samym momencie można strumieniować różne źródła na różne głośniki.

 Steruj swobodnie grafiką albumu za pomocą swojego ukochanego urządzenia. Dzięki bezpłatnej aplikacji Pioneer Remote, Twój iPad/iPhone/iPod touch lub smartfon z systemem Android może obsługiwać sieciowy odtwarzacz audio lub odtwarzać utwory zapisane w urządzeniu. Możesz również wybierać internetowe stacje radiowe i odtwarzać utwory z własnego serwera mediów.

Specyfikacja techniczna:

- Odtwarzanie plików muzycznych przez sieć / USB: MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC i Apple Lossless

- Odtwarzanie audio 192 kHz / 24-bitowe (WAV, FLAC)

- Odtwarzanie bezpośrednie DSD (2 kanały, 5,6 MHz)

- Duży transformator EI

- Dwa duże niestandardowe kondensatory 8 200 μF

- 135 W / kanał (6 omów, 1 kHz, THD 1,0%, 1-kanałowy)

- Zaciski głośnikowe śrubowe zgodne z grubymi kablami

- DAB / DAB + (z opcjonalnym adapterem USB DAB AS-DB100)

- Usługi sieciowe: Spotify, TIDAL i Deezer Digital Music-Streaming Services są gotowe

- Radio internetowe TuneIn

- FlareConnect dla dźwięku w wielu pomieszczeniach

- Wbudowany Chromecast

- DTS Play-Fi Ready

- Dwuzakresowy Wi-Fi (5 GHz / 2,4 GHz)

- Technologia bezprzewodowa Bluetooth (wersja 4.1 + LE, profil: A2DP / AVRCP / HOGP-Host / urządzenie HOGP-HID / usługa HID, kodek: SBC / AAC)

- Działa z aplikacją Pioneer Remote (iOS / Android)

- Współpracuje z Asystentem Google

- Tuner AM / FM (RDS) z 40 zaprogramowanymi stacjami

- Zaprogramowane nazewnictwo stacji (do 10 znaków)

- Auto Standby

- SR Remote Control

- Front USB

- Wyjście słuchawkowe

- Złącze Ethernet

- Analogowe wejście audio (Phono MM, SACD / CD, TV, GAME, AUX, SAT / CBL, BD / DVD)

- Wyjście Line out

- Cyfrowe wejście Coaxial

- Cyfrowe wejście Optyczne

- Wyjście na subwoofer

- Wymiary (szer. X wys. X gł.): 435 x 149 x 327 mm

- Waga: 8,3 kg

POLK AUDIO Signature S50 Kolumna głośnikowa podłogowa

 • Zbudowany w celu zapewnienia dużego wrażenia przestrzennego dźwięku kinowego w zaciszu własnego salonu. Seria Signature kontynuuje tradycję amerykańskiego Hi-Fi. Posiada certyficat Hi-Res, dynamiczne i zbalansowane przetworniki, głośniki wysokotonowe wykonane z Tyrelenu, membrany wzmocnine miką, precyzyjne zwrotnice, antywibracyjne maskownice z magentycznimi zaczepami, nierezonujące obudowy z MDF oraz technologią PowerPort. Wszystkie te elementy zapewniają zupełnie nową jakość filmów i muzyki.
 • ciesz się bogatym, czystym, pełnozakresowym dźwiękiem filmów, telewizji i muzyki dzięki nowej matrycy akustycznej Dynamic Balance firmy Polk
 • 1" wysokotonowy głośnik wysokotonowy z Tyrelenu dla krystalicznie czystych wysokich częstotliwości. Doskonale odtwarza najnowsze pliki audio o wysokiej rozdzielczości.
 • 2 x 5,25” membrany polipropylenowe wzmacniane micą o niskim zniekształceniu, dla czystego basu, lepszej liniowości i dynamicznego zakresu średnich częstotliwości.
 • ekskluzywna technologia Polk Power Port zapewniająca większy, bardziej uderzający bas.
 • wymiary produktu: 260 x 950 x 279 mm

SPECYFIKACJA

 • Moc ciągła / chwilowa: 110 / 150 W
 • Zalecana moc wzmacniacza: 20-150W
 • Głośnik niskotonowy: 2 x 5,25"
 • Głośnik średniotonowy:
 • Głośnik wysokotonowy: 1 x 1"
 • Impedancja: 8 Ω
 • Konstrukcja: system 2-drożny Bass Reflex
 • Pasmo przenoszenia: 33-40 000 Hz
 • Skuteczność: 89 dB
 • Wymiary: wys.950 x szer.260 x gł.279 mm

DOSTĘPNE KOLORY KOLUMN:

BLACK WALNUT (CZARNE Z WIDOCZNYMI JAŚNIEJSZYMI SŁOJAMI)

 

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Kategorie
Promowane